O KidPro

KidPro je především značka a záruka nejvyšší kvality. Kompletní nabídka je produktem ruční výroby a před umístěním na prodejní trh podléhá každá šarže kousátek nejpřísnějším kontrolám kvality a norem Evropské Unie. Všechny výrobky jsou certifikované a testované nezávislým dohlížejícím orgánem TZÚS.

Naše výrobky jsou nejen krásné a moderní, ale především bezpečné a testované! "Nezapomínáme na to, že výrobky určené pro vkládání do úst u nejmenších dětí musí být především bezpečné. Nezapomínejte na to prosím ani Vy."

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ VÝROBKY OD KIDPRO

 

Prohlédněte si naše výrobky v horním menu. Nabízíme certifikovaná a moderní kousátka pro děti, závěsy na kočárky a postýlky nebo korále a náramky pro maminky z potravinářského silikonu. Zakládáme si především na bezpečnosti a kvalitě každého produktu. Dodáváme velkoobchodům i zubním klinikám po celé ČR a přesto jsme připraveni Vám kdykoliv vyrobit produkt přímo na míru dle Vašich představ.

Login

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.