EBENICA Brasil Sitio Morada do Sol 220 g

brasil2
299 Kč –6 %

Sladká Jako nugátová pralinka

Káva Brasil Sitio Morada do Sol je 100% farmářská Arabica, charakteristická intenzivní sladkou chutí, v níž dominují příjemné medové a nugátové tóny. Tělo kávy je středně plné, krémové a chuťový profil krásně dotváří jemná, nerušivá acidita, připomínající zralá červená jablka.

Naše brazilská Limitka se výborně hodí pro přípravu nápojů na bázi espressa a určitě doporučujeme vyzkoušet ji i v kombinaci s mlékem , kdy získává ještě plnější chuť.

299 Kč –6 % 280 Kč / ks 127,27 Kč / 100 g
Skladem

I tentokrát jsme název Limitky odvodili od názvu farmy, ze které pochází. Sitio Morada do Sol je krásná rodinná farma Edimara Mirandu, který se pěstování kávy věnuje už 40 let – přiučovat se začal na farmě svého otce a láska k tomuto řemeslu ho provází celým životem. Dnes se zaměřuje na pěstování výběrové kávy a v okolí je velmi respektovaným farmářem, který svými zkušenostmi podporuje mladou generaci a zároveň investuje do obnovy biologické rozmanitosti v regionu.

Třešně na jeho farmě jsou sklízeny výhradně ručně, v době plné zralosti a následně zpracovány anaerobní Honey metodou. Ta kávam dodává plné, medově sladké tělo a zároveň zachovává v chuti příjemné ovocné tóny bez výrazné acidity.

Lokalita: Brazílie, Matas de Minas - Araponga
Druh: 100% arabica
Zpracování: Honey
Pražení: Medium-
Příprava: espresso, automat, moka, mléčné nápoje
Chuť a tóny: sladká, jemně ovocná
SCA skóre: 85,5

Výrobce/Distributor: EBENICA COFFEE s.r.o., Šúrska 136, 900 01 Modra, Slovensko

Kód Kód: 3358
Jméno značky: Ebenica
Kategorie: Pražená káva Starbucks a Ebenica
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: