Doprava a platba

ZPŮSOBY DOPRAVY A JEJICH CENY

1. Česká pošta
Doporučené psaní/balík - dle velikosti a váhy zásilky bude zboží zasláno buď jako doporučené psaní, nebo jako doporučený balík. Pokud při registraci vyplníte telefonní číslo, uvedeme jej dopravci, aby Vás mohl kontaktovat pomocí SMS.

Pokud Vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena na nejbližší poště. V případě jakýchkoliv dotazů o doručení nebo změně doručení zásilky, prosím, kontaktujte přímo Českou poštu na telefonu: 840 111 244 nebo na e-mailu: info@cpost.cz.

Cena za tuto dopravu je 89 Kč a nevztahuje se na tuto dopravu akce "doprava zdarma". 

2. PPL
PPL doručuje zásilky zpravidla do druhého pracovního dne od expedice z našeho skladu. Když Vás kurýr nezastihne doma, doručí Vám ji následující den či jiný den po domluvě. V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce a přístupové údaje, abyste zásilku mohli sledovat online. Změňte si jednoduše termín nebo adresu doručení na stránce www.pplbalik.cz .

Zásilku si můžete také přesměrovat do PPL Parcelshopu nebo na doručovací depo, kde si zásilku budete moci vyzvednout, jak Vám to bude vyhovovat. Zásilka je zde uložena 7 pracovních dní.

V případě jakýchkoliv dotazů o doručení nebo změně doručení zásilky, prosím, kontaktujte přímo dopravce PPL na telefonu: 588 080 054 nebo na e-mailu: info@ppl.cz.

Cena za tuto dopravu je 89 Kč, pokud není v rámci akce stanoveno jinak. Cena pro nadměrnější balík v podobě produktu plen The Gege nebo KidBox sada do porodnice, byla stanovena na 120 Kč. Doprava zdarma není pro PPL dostupná v žádné výši.

3. Zásilkovna
Najděte si nejbližší výdejní místo
- jestliže se nechcete vázat na čas doručení dopravcem, můžete si nechat balíček zaslat do jedné z poboček Zásilkovny, která je nejblíže Vašemu bydlišti nebo práci. Jakmile bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí, budete informováni emailem a SMS. 

Cena za tuto dopravu je 99 Kč a nevztahuje se na tuto dopravu akce "doprava zdarma". Tenzo typ dopravy nelze zvolit u balení Sunaru, jelikož se jedná o nadměrnou zásilku.

4. Osobní odběr

Zboží je možné vyzvednout přímo na jednom z našich skladů a to na adrese Drnovice 502, Drnovice 683 04, ale pouze po předchozí domluvě na emailu info@kidpro.cz , protože v opačném případě Vám nikdo zboží nevydá.

 

ZPŮSOBY PLATBY

1. Bankovním převodem předem
Za nakoupené zboží nám můžete zaplatit klasickým bankovním převodem peněz na účet č. 2001695755/2010, vedený u FIO Banky. Přihlašujete se do internetového bankovnictví u své banky a v tomto případě bude zboží expedováno po připsání peněz na účet. Tato platební metoda je zdarma.

2. Okamžitý převod online
Spolupracujeme s firmou Comgate. Vy tak můžete bezpečně a pohodlně platit online přímo na našich stránkách. Budete přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví a po přihlášení již bude předvyplněn příkaz k úhradě, který pouze potvrdíte.

Platbu obdržíme ihned a zboží tak může být expedováno. Tato platební metoda je zdarma.

3. Platební kartou online
Prostřednictvím platební brány Comgate zadáte svou platební kartu, která však musí být aktivní pro platby na internetu. Platbu obdržíme ihned a zboží může být expedováno okamžitě. Tato platební metoda je zdarma.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a KidPro Toys, s.r.o. jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

 

ZPŮSOBY PLATBY


1. Dárky k objednávce
K objednávce často vkládáme dárky, které uvádíme na našich webových stránkách www.kidpro.cz. Dárky se s výší objednávky či počtem produktů (u kterých je dárek uvedený) nenásobí a ke každé objednávce může být doručen pouze jeden dárek. 

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.