Balíček do porodnice

KidPro je exkluzivním dodavatelem zdravotních pomůcek a dárkových balíčků do porodnic a k pediatrům v České republice. Dárkové balíčky pod značkou KidBox obdrží ve vybraných porodnicích maminky po porodu přímo na pokoj.

Dárkové balíčky KidBox obsahují dárky a vzorečky předních tuzemských i světových značek, které uspokojí maminky a miminka v prvních týdnech jejich života. Maminka tak získává zdarma možnost vyzkoušet si například kosmetiku na promazávání a omývání tělíčka od značky BIODERMA, může prokapávat oči miminka díky očním kapkám OCUflash, které jsou tak jemné, že jsou určené i pro novorozence a neobsahují konzervanty. Dále box obsahuje jednorázové pleny BEBELO, Gravimilk na podporu kojení od Sunaru, Bepanthen a další produkty.

Chcete si balíček nechat zaslat domů po uhrazení nákladů za dopravu a balení? Tuto možnost opět zpřístupníme v této sekci od 15.1.2022

Přihlášení

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit detaily.